null

5 PŘÍZNAKŮ CITLIVOSTI KŮŽE

Naše produkty jsou speciálně vyvinuty tak, aby pomáhaly zlepšit odolnost vaší pokožky a chránily ji před 5 příznaky citlivosti: suchostí, podrážděním, drsností, napjatostí a oslabenou kožní bariérou, takže vaše pokožka bude vypadat a působit zdravěji.

CETAPHIL PROKAZATELNĚ CHRÁNÍ PŘED VŠEMI 5 PŘÍZNAKY CITLIVOSTI POKOŽKY.

Citlivá pokožka se může projevovat různými způsoby a reagovat na řadu spouštěčů. To znamená, že potřeby péče o citlivou pleť se mohou u jednotlivých osob velmi lišit.


Věříme, že citlivá pokožka je vědecky podložená, a náš důkladný výzkum v oblasti vědy o pokožce nás přivedl k identifikaci 5 znaků, které jsou běžné u lidí s citlivou pokožkou. Abychom se ujistili, že každý dostane kompletní péči o svou citlivou pleť, sestavili jsme naše produkty tak, aby se vypořádaly s těmito 5 příznaky citlivé pokožky.ROZPOZNÁNÍ 5 PŘÍZNAKŮ CITLIVOSTI KŮŽE

Suchá pokožka je způsobena nedostatkem vlhkosti - u pacientů se suchou pokožkou je třikrát vyšší pravděpodobnost, že budou mít citlivou pokožku.

Citlivá pokožka je náchylnější k negativním reakcím na určité podněty, což může vést k nepříjemným pocitům, jako je štípání, svědění a nepohodlí.

Kůže se přirozeně zbavujeme neustále, ale u osob s citlivou pokožkou může být tento proces narušen, což vede k šupinatění, matnosti a nerovnoměrné struktuře pokožky..

Napjatá nebo namáhaná pokožka, které chybí vlhkost a hydratace, může postihnout téměř 98 % lidí s citlivou pokožkou.

Lidé s citlivou pokožkou mohou mít tenčí nebo oslabenou hydratační bariéru, která umožňuje pronikání dráždivých látek a únik hydratace.


Produkty Cetaphil jsou navrženy tak, aby zlepšovaly odolnost citlivé pokožky a pomáhaly ji chránit před suchostí, podrážděním, drsností, napjatostí a oslabenou kožní bariérou.