null

VĚDECKY PODLOŽENÁ PÉČE O CITLIVOU POKOŽKU

Citlivá pokožka vyžaduje zvláštní péči podloženou klinicky ověřenými údaji. Čistící a hydratační přípravky Cetaphil jsou podloženy vědeckým výzkumem a klinickými studiemi, které zajišťují nejúčinnější směs složek pro vaši citlivou pleť.

V CETAPHILU VĚŘÍME, ŽE CITLIVÁ PLEŤ MÁ SVÉ VĚDECKÉ OPODSTATNĚNÍ.

Naše řada čisticích a hydratačních přípravků obsahuje klíčové složky, které pomáhají řešit řadu problémů s pokožkou a zlepšují odolnost citlivé pleti. Při vývoji našich produktů péče o citlivou pokožku vycházíme z nejnovějších vědeckých výzkumů, díky nimž nás doporučují dermatologové po celém světě.

JAK TO FUNGUJE?

Produkty Cetaphil obsahují základní prvky, které prokazatelně posilují bariérovou funkci pokožky. Niacinamid (vitamin B3) a panthenol (provitamin B5) zklidňují citlivou pokožku a snižují její vysušení a zarudnutí. Glycerin navíc hydratuje vnější vrstvu pokožky a pomáhá udržovat bariérovou funkci epidermis. Pomocí této směsi dermatology podporovaných složek Cetaphil zlepšuje celkovou kvalitu citlivé pokožky a zároveň zmírňuje její podráždění a nepohodlí.


Pokud patříte k mnoha lidem, kteří trpí citlivostí pokožky, Cetaphil vám pomůže pokožku vyživit. Díky vědeckým důkazům shromážděným na základě studií na více než 32 000 pacientech je prokázáno, že Cetaphil chrání před suchostí, podrážděním, drsností, napětím a oslabenou kožní bariérou, což z něj činí volbu odborníků pro péči o citlivou pokožku.