null

PŘÍBĚH O CETAPHILU

Již více než 70 let se společnost Cetaphil věnuje rozvoji vědy o pokožce, aby vám poskytla nejlepší řešení péče o citlivou pokožku. Naše výrobky jsou speciálně vyvinuty pro péči o všechny typy citlivé pokožky.

OUR-STORY_2.jpg

DĚDICTVÍ ZNAČKY

Cetaphil, který má své kořeny v Texasu, byl navržen lékárníkem, aby pomohl pacientům účinněji ošetřovat jejich citlivou pleť. Značka zahájila svou činnost v roce 1947 a uvedla na trh svůj první výrobek, Cetaphil čistící mléko, které stále přináší stejně šetrné výsledky péče o pleť jako vždy. Řada výrobků Cetaphil pro péči o citlivou pleť, která byla rychle oceněna pro své účinné a zároveň šetrné podání, se začala rozrůstat s tím, jak značka pokročila ve vědě o citlivé pleti. 

INOVACE PRO ZLEPŠENÍ CITLIVÉ PLETI

Dnes se ještě více snažíme dodávat špičkové produkty pro citlivou pokožku, pečlivě zkoumáme a úzce spolupracujeme se zdravotníky, abychom lépe porozuměli potřebám pleti lidí a zlepšili dermatologickou péči pro každou pokožku.

Značka Cetaphil a její produkty pro citlivou pleť se těší důvěře již více než 70 let a neustále provádíme přísné klinické testování, abychom si získali pověst značky č. 1 v péči o pokožku. Dnes je značka Cetaphil dostupná ve více než 70 zemích světa a nabízí širokou škálu výrobků pro každodenní péči o pokožku, od čisticích a hydratačních přípravků až po výrobky pro děti a řešení pro citlivou pleť.