null

NAŠE SLOŽENÍ

Cetaphil používá širokou škálu klíčových složek, jako je niacinamid, ceramidy a kyselina hyaluronová, z nichž každá má jedinečné a účinné vlastnosti pro řešení různých problémů pokožky.

CETAPHIL, SPECIÁLNĚ VYVINUTÝ S...

Produkty péče o pokožku Cetaphil jsou speciálně vyvinuty tak, aby byly šetrné k citlivé pokožce, ale zároveň ji účinně čistily a hydratovaly. Výběru účinných látek se věnuje rozsáhlý výzkum, aby bylo možné vytvořit dokonalou směs, která bude vyhovovat potřebám vaší pokožky.

Our-ingredients_2.jpg
Niacinamide.png

Niacinamid, neboli vitamin B3 je pro pleť nezbytný vitamin s hydratačními a antioxidačními vlastnostmi. Účinně zadržuje vlhkost a běžně se vyskytuje v přípravcích na mastnou pleť a akné.

 Panthenol.png

Panthenol, neboli provitamín B5 je přirozeně zklidňující složka, která pomáhá zmírnit podráždění pokožky. Má přirozené hydratační vlastnosti, které zlepšují zadržování vlhkosti a přispívají k jemnější, hladší a zdravě vypadající pokožce.


Glycerin.png

Glycerin je ve vodě rozpustné změkčovadlo, které poskytuje dlouhodobý hydratační účinek, přitahuje vodu do pokožky a zlepšuje její hydrataci. Stimuluje kožní buňky a podporuje tak mladší a zdravější vzhled pokožky.


Tocopherol.png

Tokoferol, neboli vitamin E je silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály. Hydratuje a zklidňuje pokožku, čímž zmírňuje její podráždění.

Shea Butter.png

Bambucké máslo obsahuje velké množství vitamínů a mastných kyselin, které jsou pro pokožku prospěšné. Pomáhá obnovit přirozenou kožní bariéru, zlepšuje zadržování vlhkosti, čímž pomáhá předcházet vysušování a minimalizuje podráždění.


Hyaluronic-Acid.png

Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v kůži, ale s přibývajícím věkem se její hladina snižuje. Používá se v přípravcích péče o pokožku pro svou působivou schopnost zadržovat vodu, účinně hydratovat pokožku a zvyšovat její pružnost.

Ceramides.png

Ceramidy se nacházejí v nejsvrchnější vrstvě kůže. Ceramidy přispívají k přirozené ochranné bariéře, která pomáhá udržet dráždivé látky venku a vlhkost uvnitř. V přípravcích péče o pokožku pomáhají zvýšit odolnost pokožky proti vysušení a podráždění.


Aloe-Vera.png

Aloe Vera se skládá z více než 95 % z vody, takže je pro vaši pokožku vynikajícím hydratačním prostředkem. Kromě toho, že hydratuje, přirozeně peelinguje, čímž pomáhá osvěžit a revitalizovat pokožku.


urea.png

Močovina je zvlhčující látka s keratolytickými a hydratačními vlastnostmi, která účinně hydratuje a zároveň zjemňuje pokožku, takže je ideální pro drsnou a suchou pokožku.

Bisabolol .png

Bisabolol má v péči o pokožku řadu příznivých vlastností, včetně antioxidačních, protizánětlivých a zklidňujících. Chrání kůži před poškozením volnými radikály a zabraňuje rozpadu kolagenu, čímž pomáhá udržet pokožku pevnou.

avacado.png

Avokádový olej je bohatý na základní vitaminy A, D a E, které pokožku vyživují a zároveň ji hydratují, čímž pomáhají řešit problémy se suchou a podrážděnou pokožkou.

almond.png

Sladký mandlový olej je zvláčňující látka, která zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku a pomáhá zlepšovat její strukturu a snižovat její hrubost. Má hydratační účinky, může pomoci zlepšit známky stárnutí a obsahuje velké množství vitaminu E se silnými antioxidačními účinky.