null

EXPERTI NA CITLIVOU PLEŤ

Klíčem k účinné péči o citlivou pleť je porozumět jejím příznakům a spouštěcím mechanismům. Ve společnosti Cetaphil se věnujeme výzkumu a rozvoji vědeckých poznatků v oblasti péče o citlivou pleť, díky čemuž jsme již téměř 75 let odborníky na citlivou pleť.

CO JE TO CITLIVÁ POKOŽKA?

Citlivost kůže, která postihuje 70 % osob na celém světě, je definována nepříjemnými pocity na kůži, jako je pálení a štípání. Může postihovat různé části těla, včetně obličeje. Aktivní složky Cetaphil pomáhají bránit 5 příznakům citlivé pleti: suchosti, podráždění, drsnosti, pnutí a oslabené kožní bariéře.

JAKÉ JSOU PŘÍČINY?

Citlivost kůže může vyvolat nebo zhoršit mnoho faktorů, včetně chemických dráždivých látek, životního prostředí, stresu, hormonálních změn a stravy. Tyto faktory přispívají k řadě problémů s citlivou pokožkou, které mohou postihnout jedince všech věkových skupin a odstínů pleti. Naše jemné receptury zklidňují podráždění a zajišťují optimální výsledky.

The_sensitive-skin-experts_2
The_sensitive-skin-experts_3

ÚČINNÁ PÉČE O POKOŽKU OD SPECIALISTŮ NA CITLIVOU PLEŤ

Cetaphil je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně suché, citlivé a náchylné k ekzémům, růžovce a lupénce. Naše jemné, ale účinné produkty jsou kompatibilní s lokálními přípravky. Již téměř 75 let je Cetaphil odborníkem na citlivou pleť, u kterého je klinicky prokázáno, že zklidňuje, hydratuje a vyživuje citlivou pleť.