Cetaphil čistící mléko

Badges

 

Jemný přípravek na čištění pokožky

Pro citlivou a suchou kůži

Je klinicky prokázáno, že toto krémové složení poskytuje nepřetržitou hydrataci a chrání před vysušením. Složení, které jemně, ale účinně odstraňuje nečistoty, make-up a další nečistoty.

 • Vědecky ověřená směs niacinamidu (esenciálního vitaminu B3) , panthenolu (provitaminu B5) a hydratačního glycerinu, která pomáhá zlepšit odolnost citlivé pleti.. 
 •  94 % uživatelů mělo pocit, že výrobek jemně čistí jejich pleť
 •  Dermatologicky testováno a klinicky ověřeno, že je šetrné k citlivé pokožce.

POPIS

Je klinicky prokázáno, že toto krémové složení poskytuje velmi dobrou hydrataci, chrání před vysušením a zároveň zanechává pleť po vyčištění hydratovanou. Složení jemně, ale účinně odstraňuje nečistoty, make-up a další nečistoty, navíc  dermatology ověřenou směsí niacinamidu (esenciálního vitaminu B3), panthenolu (provitaminu B5) a hydratačního glycerinu pro zachování přirozené hydratační bariéry pleti. Chrání před 5 příznaky citlivosti pleti včetně suchosti, podráždění, drsnosti, napjatosti a oslabené kožní bariéry.

 • Fragrance free

  Bez parfemace

 • Oil free

  Oil free

 • Nedochází k ucpávání pórů

  Nedochází k ucpávání pórů

 • Chrání před 5 příznaky citlivosti pokožky

  Chrání před 5 příznaky citlivosti pokožky

Cetaphil čistící mléko
Cetaphil čistící mléko 
          Ingredients

SLOŽENÍ

Voda, glycerin, cetearylalkohol, panthenol, niacinamid, pantolakton, xantanová guma, kokoyl-isethionát sodný, benzoát sodný, kyselina citronová. FIL.1747.V00

Ráno a večer čistěte pleť jemným, ale účinným čisticím přípravkem.

Jemný čisticí přípravek, který je ideální pro suchou až normální citlivou pleť, při čištění hydratuje, odstraňuje nečistoty a make-up a zároveň zachovává přirozenou hydratační bariéru pleti.

Ihned poté použijte hydratační krém na obličej, abyste zajistili hydrataci.

Po vyčištění pleti rychle naneste hydratační krém na obličej, dokud je pleť ještě vlhká, abyste do ní natáhli vodu a zajistili její dlouhodobou hydrataci. Během dne se doporučuje používat také hydratační krém na obličej s ochranou proti slunečnímu záření a SPF. Denní hydratační krém na obličej se širokým spektrem SPF 15 poskytuje výživnou hydrataci, která uzamyká důležitou vlhkost a chrání pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením.

Na noc použijte hydratační krém, který pomáhá pleť rehydratovat, obnovovat a regenerovat

Použití hydratačního krému před spaním, jako je například bohatý hydratační krém s kyselinou hyaluronovou, pomáhá zvýšit zásoby vlhkosti v pleti a chránit ji před vysušením po celou noc, takže pleť vypadá a působí svěže.

null