Hydratační mléko

Badges

 

Pro citlivou a suchou kůži

Je klinicky prokázáno, že jemné mléko okamžitě pokožku zklidňuje a poskytuje trvalou 48 hodinovou hydrataci.

 •  Speciální složení se směsí niacinamidu (vitaminu B3), panthenolu (provitaminu B5) a hydratačního glycerinu, které pomáhají zlepšit odolnost citlivé pleti, je doporučeno dermatology.
 •  Kompletně obnovuje přirozenou hydratační bariéru pokožky během 1 týdne
 •  94 % uživatelů uvedlo, že pleť byla po jednom použití plně hydratovaná.
 • Dermatologicky testováno a klinicky ověřeno, že je šetrné k citlivé pokožce

POPIS

Lehké a rychle se vstřebávající mléko má speciálně vyvinuté nové a vylepšené složení, které obsahuje dermatologicky ověřenou směs niacinamidu, panthenolu a hydratačního glycerinu, jež pomáhá zlepšit odolnost citlivé pokožky. Je klinicky prokázáno, že toto mléko pro každodenní použití, obohacené o avokádový olej, okamžitě zklidňuje citlivou pokožku a hydratuje ji po dobu 48 hodin. Chrání před 5 příznaky citlivé pokožky, včetně oslabené kožní bariéry, podráždění, drsnosti, napjatosti a suchosti.

 • Fragrance free

  Bez parfemace

 • Nedochází k ucpávání pórů

  Nedochází k ucpávání pórů

 • Dermatologicky testováno

  Dermatologicky testováno

Hydratační mléko
Hydratační mléko 
          Ingredients

SLOŽENÍ

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Persea Gratissima Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Pantolactone, Glyceryl Stearate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Citric Acid. FIL.1745.V00

Začněte jemným čisticím prostředkem

Péče o citlivou pokožku začíná ve sprše jemným tělovým mýdlem nebo mýdlem Cetaphil. Tyto vyživující mycí prostředky udržují přirozenou hydrataci pokožky a zajišťují příjemný pocit čistoty i pro osoby s citlivou pokožkou.

Okamžitě zklidňuje a hydratuje pokožku po dobu 48 hodin

Je klinicky prokázáno, že hydratační mléko začíná obnovovat hydratační bariéru pokožky do 24 hodin a zcela ji obnovuje již za 1 týden. Toto lehké pleťové mléko okamžitě zklidňuje pokožku a uzamyká v ní vlhkost, takže je jemná, hladká a chráněná před vysušením po dobu 48 hodin.

Vyvinuto dermatology pro citlivou pokožku

Toto jemné, nekomedogenní a nedráždivé hydratační mléko je ideální pro použití jako tělové nebo pleťové mléko. Avokádový olej a jedinečná směs složek s vitaminy a glycerinem hydratují citlivou pokožku bez podráždění.

null