Hydratační krém

Badges

 

Pro velmi suchou až suchou, citlivou pokožku

Je klinicky prokázáno, že tento krém poskytuje intenzivní a dlouhotrvající 48hodinovou hydrataci.

 • Speciální složení se směsí niacinamidu (vitaminu B3), panthenolu (provitaminu B5) a hydratačního glycerinu, které pomáhají zlepšit odolnost citlivé pleti, je podpořeno dermatology.
 •  Výrazné zlepšení kožní bariéry do 3 dnů s úplným obnovením do 1 týdne
 •  97 % uživatelů uvedlo, že pleť vypadá hydratovanější
 • Dermatologicky testováno a klinicky ověřeno, že je šetrný k citlivé pokožce
   

POPIS

Bohatý, nemastný krém má speciálně vyvinuté nové a vylepšené složení, které obsahuje dermatologicky ověřenou směs niacinamidu, panthenolu a hydratačního glycerinu, jež pomáhají zlepšit odolnost citlivé pleti. Tento krém pro každodenní použití, obohacený o olej ze sladkých mandlí, klinicky prokazatelně poskytuje intenzivní a dlouhotrvající 48hodinovou hydrataci. Chrání před 5 příznaky citlivé pleti, včetně oslabené kožní bariéry, podráždění, drsnosti, napjatosti a suchosti.

 • Fragrance free

  Bez parfemace

 • Nedochází k ucpávání pórů

  Nedochází k ucpávání pórů

 • Dermatologicky testováno

  Dermatologicky testováno

Hydratační krém
Hydratační krém 
          Ingredients

SLOŽENÍ

Aqua, Glycerin, Petrolatum, Dicaprylyl Ether, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Peg-30 Stearate, Panthenol, Niacinamide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Tokoferyl acetát, pantolakton, dimetikonol, akrylátový/C10-30 alkyl akrylátový krosolymer, karbomer, propylenglykol, Bht, edta disodná, benzylalkohol, fenoxyethanol, hydroxid sodný, kyselina citronová. FIL.1765.V00

Začněte jemným čisticím prostředkem

Péče o citlivou pokožku začíná ve sprše jemným tělovým mýdlem nebo mýdlem Cetaphil. Tyto vyživující mycí prostředky udržují přirozenou hydrataci pokožky a zajišťují příjemný pocit čistoty i pro osoby s citlivou pokožkou.

Intenzivně hydratuje a obnovuje kožní bariéru

Hydratační krém pomáhá zlepšovat hydrataci pleti od prvního dne a během pouhého jednoho týdne zcela obnovuje přirozenou hydratační bariéru pleti. Je klinicky prokázáno, že tento bohatý krém poskytuje okamžitou a dlouhotrvající 48hodinovou úlevu suché až velmi suché a citlivé pleti a zanechává ji jemnou a hladkou.

Vyvinuto dermatology pro citlivou pokožku

Toto jemné, nekomedogenní a nedráždivé složení nedráždí pokožku, takže hydratační krém je ideální pro použití jako tělové nebo pleťové mléko. Olej ze sladkých mandlí a jedinečná směs složek s vitamíny a glycerinem hloubkově hydratují citlivou pokožku bez podráždění.

null